AKCE

Vyrazit. Potkat. Poznat. Zažít. Vyhrát. Sdílet. Oslavit. Ochutnat. Nezapomenout.


Svět klasických automobilů a motocyklů představuje nezaměnitelnou kulturu. Historie, design, konstrukce a mechanika, ale také sport, investiční přílezitosti, móda a společenská setkání. To vše nás spojuje a baví.

Pořádáme a podporujeme nejrůznější akce, od neformálních setkání a otevřených diskuzí, přes odborné přednášky, tematické exkurze a sportovní podniky, až ke gastronomickým a kulturním zážitkům na domácí a zahraniční půdě.

Chceme automobilům a motocyklům nejen vdechnout nový život, ale také s nimi skutečně žít. Pořádáním nezapomenutelných akcí odpovídající úrovně a zakládáním nových tradic proměňujeme jejich vlastnictví v celoroční proud zážitků, na které se budete z celého srdce těšit.

PRAGUE CARLSBAD CLASSIC 2016, 23.-25.9.2016, Praha, Karlovy Vary

Skupina Engine uspořádala v pořadí již 7. ročník motoristické události Prague Carlsbad Classic, na které přivítala řadu vzácných hostů a krásných vozů z celé Evropy. Výjimečnou akci zahájila slavnostní páteční večeře v prostorách garáží Engine pod pražským Rudolfinem, následovaná sobotním startem do orientační jízdy s prvky setinových rallye. Trasa účastníky zavedla do Engine Classic Cars Gallery, na oběd v parku zámku Chyše a poté do cíle před Grandhotelem Pupp v Karlových Varech. Nedělní část programu provedla posádky formou spanilé jízdy po lázeňském městě a jeho kolonádách, na nichž se uskutečnilo také vyhlášení výsledků a předání cen. Děkujeme účastníkům za přítomnost a partnerům za spolupráci a těšíme se na příští ročník!

CARLSBAD CLASSIC 2016, 15.-17.7.2016, Karlovy Vary

Náročný dvoudenní podnik z kalendáře Classic Rallye, který partnersky podpořil Engine Prague. Sobotní a nedělní etapa nabídla celkem 14 testů přesnosti doplněných navíc 2 tajnými, které na cestách Karlovarského kraje prověřily schopnosti posádek z České republiky, Německa, Rakouska a Maďarska. Reprezentanty Engine se stali Radek Pokorný a Josef Kasperkevič na Renault Alpine A110 1600S. 

7 CASTLES TRIAL 2016, 30.4.2016, Praha

První soutěž letošního ročníku seriálu Classic Rallye, jejímž oficiálním partnerem se stal Engine Prague. Cestu za sedmi hrady a zámky hlavního města Praha a Středočeského kraje otevřel start v Engine Classic Cars Gallery, která se později odpoledne stala místem cíle, slavnostního vyhlášení výsledků a společné večeře účastníků. Reprezentantem ve startovním poli se stal Radek Pokorný na svém oranžově zbarveném Porsche 911.     

PRAGUE CARLSBAD CLASSIC 2015, 25.-27.9.2015, Praha, Karlovy Vary

Šestý ročník tradičního vrcholu sezony, jehož nedílnou součástí je páteční spanilá jízda Prahou a zakládaná večeře v garážích Engine Club Rudolfinum, sobotní soutěž pravidelnosti na malebných cestách mezi Prahou a Karlovými Vary, galavečeře a společenský večer v grandhotelu Pubb v Karlových Varech a nedělní jízda elegance po zdejších kolonádách, zakončená společným obědem v krásném prostředí lázeňského města.