AKCE

Vyrazit. Potkat. Poznat. Zažít. Vyhrát. Sdílet. Oslavit. Ochutnat. Nezapomenout.


Svět klasických automobilů a motocyklů představuje nezaměnitelnou kulturu. Historie, design, konstrukce a mechanika, ale také sport, investiční přílezitosti, móda a společenská setkání. To vše nás spojuje a baví.

Pořádáme a podporujeme nejrůznější akce, od neformálních setkání a otevřených diskuzí, přes odborné přednášky, tematické exkurze a sportovní podniky, až ke gastronomickým a kulturním zážitkům na domácí a zahraniční půdě.

Chceme automobilům a motocyklům nejen vdechnout nový život, ale také s nimi skutečně žít. Pořádáním nezapomenutelných akcí odpovídající úrovně a zakládáním nových tradic proměňujeme jejich vlastnictví v celoroční proud zážitků, na které se budete z celého srdce těšit.

Porsche Meeting Prague 2019: Engine Group partnerem již 4. ročníku jarního setkání vozů Porsche

Jaro je tu! A s ním v pořadí již 4. ročník Porsche Meeting Prague, konaný v areálu Premium Outlet Prague Airport v sobotu 27.4.2019.

Spolupořadatelem setkání, kterého se v minulém roce zúčastnila více než stovka vozidel značek Porsche a VW Karmann-Ghia, je již tradičně skupina Engine Group. Podobně jako v předcházejících ročnících budou mít také letos jeho účastníci možnost navštívit Engine Classic Cars Gallery, ve které od loňska přibyly zajímavé vozy nejen značky Porsche. 

Registrace probíhá od 10.00 hodin.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Všechny informace na stránkách Porsche Classic Clubu CZ: https://www.porsche-club.cz/…/s…/porsche-prague-meeting-2019

PRAGUE CARLSBAD CLASSIC 2016, 23.-25.9.2016, Praha, Karlovy Vary

Skupina Engine uspořádala v pořadí již 7. ročník motoristické události Prague Carlsbad Classic, na které přivítala řadu vzácných hostů a krásných vozů z celé Evropy. Výjimečnou akci zahájila slavnostní páteční večeře v prostorách garáží Engine pod pražským Rudolfinem, následovaná sobotním startem do orientační jízdy s prvky setinových rallye. Trasa účastníky zavedla do Engine Classic Cars Gallery, na oběd v parku zámku Chyše a poté do cíle před Grandhotelem Pupp v Karlových Varech. Nedělní část programu provedla posádky formou spanilé jízdy po lázeňském městě a jeho kolonádách, na nichž se uskutečnilo také vyhlášení výsledků a předání cen. Děkujeme účastníkům za přítomnost a partnerům za spolupráci a těšíme se na příští ročník!

CARLSBAD CLASSIC 2016, 15.-17.7.2016, Karlovy Vary

Náročný dvoudenní podnik z kalendáře Classic Rallye, který partnersky podpořil Engine Prague. Sobotní a nedělní etapa nabídla celkem 14 testů přesnosti doplněných navíc 2 tajnými, které na cestách Karlovarského kraje prověřily schopnosti posádek z České republiky, Německa, Rakouska a Maďarska. Reprezentanty Engine se stali Radek Pokorný a Josef Kasperkevič na Renault Alpine A110 1600S. 

7 CASTLES TRIAL 2016, 30.4.2016, Praha

První soutěž letošního ročníku seriálu Classic Rallye, jejímž oficiálním partnerem se stal Engine Prague. Cestu za sedmi hrady a zámky hlavního města Praha a Středočeského kraje otevřel start v Engine Classic Cars Gallery, která se později odpoledne stala místem cíle, slavnostního vyhlášení výsledků a společné večeře účastníků. Reprezentantem ve startovním poli se stal Radek Pokorný na svém oranžově zbarveném Porsche 911.     

PRAGUE CARLSBAD CLASSIC 2015, 25.-27.9.2015, Praha, Karlovy Vary

Šestý ročník tradičního vrcholu sezony, jehož nedílnou součástí je páteční spanilá jízda Prahou a zakládaná večeře v garážích Engine Club Rudolfinum, sobotní soutěž pravidelnosti na malebných cestách mezi Prahou a Karlovými Vary, galavečeře a společenský večer v grandhotelu Pubb v Karlových Varech a nedělní jízda elegance po zdejších kolonádách, zakončená společným obědem v krásném prostředí lázeňského města.