MOTTO:

                   "Nikdo nesmí mít pocit, že platí víc, než se sluší a patří."                    
"Nikdo nesmí být nucen dělat to, co se mu nechce."
"Základní lidskou vlastností je slušnost."
Prague Carlsbad Classic 2019: Úspěšně završená dekáda
Jubilejní 10. ročník mezinárodní rallye a soutěže elegance klasických vozů Prague Carlsbad Classic je minulostí. Startovní pole čítající přes 30 vozidel značek Porsche, Ferrari, BMW, Aston Martin, Lamborghini, Mercedes-Benz, Jaguar,...

SERVIS

Vyzvednout. Přivézt. Otevřít. Napojit. Načíst. Odhalit. Spravit. Vyměnit. Upravit. Vyřešit. Spasovat. Prověřit. Umýt. Naleštit. Předat.


Automobil jako dopravní prostředek vyžaduje péči, jako zdroj radosti lásku. Provádíme celkový servis moderních automobilů, youngtimerů i klasických vozů. Ať už je vaše auto srdeční záležitostí nebo nástrojem, můžete si být jisti, že u nás dostane vše, co potřebuje. Vždy se můžete spolehnout na pečlivou údržbu, důsledné řešení závad, kvalifikované provádění oprav, kompletní vyřízení administrativních náležitostí, připravenou odtahovou službu a pohodlí spojené s úsporou času. 

 • Velmi dobrá dostupnost,
 • servis pro moderní, youngtimer a klasické vozy,
 • diagnostika všech značek,
 • pozáruční servis všech značek,
 • možnost zajištění záručního servisu,
 • mechanické a elektrotechnické práce,
 • pneuservis a uskladnění pneumatik,
 • autoklempířské a lakýrnické práce,
 • mytí, čištění, tepování, voskování a leštění,
 • inspekční kontroly, celková příprava na STK,
 • kompletní vyřizování pojistných událostí, 
 • non-stop odtahová služba po celé Evropě,
 • možnost zapůjčení náhradního vozidla,
 • možnost odvozu vozidel do servisu a zpět,
 • autorizovaný servisní partner PIAGGIO Group.

RENOVACE

Přivézt. Rozebrat. Opískovat. Obrousit. Vyvařit. Odrezovat. Zrepasovat. Vyrobit. Nalakovat. Nachromovat. Očalounit. Zkompletovat. Natankovat. Vyrazit.


VESPA

Vybrat. Objednat. Koupit. Vyzvednout. Nakopnout. Vyrazit.


Vespa není jen skútr. Je to životní styl. Představujeme vám výrazný symbol italského designu, jedinečný dopravní prostředek, synonymum svobody, slunečného léta a dobrého vkusu. Nasedněte již dnes za řídítka podobné legendy, jako jsou Porsche 911 a Harley Davidson Sportster. Jsme oficiální prodejní zastoupení a autorizovaný servisní partner, se kterým se každá vaše jízda stane novou kapitolou příběhu, který již více než 50 let píší miliony fanoušků na celém světě.

PRIVÁTNÍ PARKOVÁNÍ

Přivézt. Umýt. Vysušit. Naleštit. Vyluxovat. Dohustit. Zaparkovat. Napojit. Chránit. Posedět. Sledovat. Soutěžit. Fandit. Oslavit. Tančit.


Bezpečné a pohodlné parkování je důležité pro každého majitele automobilu či motocyklu. V našich privátních garážích nabízíme prostorná stání přímo v srdci hlavního města. Díky vysoké úrovni zabezpečení je můžete bez jakýchkoli obav využívat pro celoroční i krátkodobé parkování.

 • Parkování přímo v centru města,
 • elektronický vstupní systém na kartu,
 • moderní kamerový systém se záznamem,
 • nepřetržitá bezpečnostní služba s dispečinkem,
 • možnost zajištění ručního mytí, leštění, luxování a tepování,
 • možnost zajištění běžného servisu dle požadavku či potřeby,
 • možnost zajištění zimní údržby (dobíjení, startování a další),
 • možnost pořádání soukromých akcí a kulturních vystoupení.

FOND

Milovat. Vstoupit. Spoluvlastnit. Sdílet. Investovat. Zhodnotit.


Investice do klasických automobilů jsou atraktivní cesta ke zhodnocení prostředků, která se vyznačuje mnoha přednostmi. Zároveň ale předpokládá znalosti specifického tržního prostředí, dlouhodobý přehled o vývoji cen, povědomí o žádaných provedeních jednotlivých modelů a zkušenosti vedoucí k nalezení a rozpoznání vhodného investičního vozu. To vše jsou schopnosti, které úspěšní sběratelé získávají léta.

Náš fond klasických automobilů otevírá kvalifikovaným investorům příležitost k bezpečnému zhodnocování volných finančních prostředků. Zažijte radost z investování samotného, dotkněte se své investice. Vedení odborníky s mnohaletými zkušenostmi, silné kapitálové zajištění a naplnění všech zákonných požadavků znamenají, že se můžete o vstupu do světa klasických automobilů rozhodovat srdcem.

CLASSIC CARS GALLERY

Vejít. Vzpomínat. Snít. Naslouchat. Zhlédnout. Poznat. Ochutnat. Vyrazit.


Classic cars gallery je jedinečné místo, kde se potkávají vzpomínky a sny. Cestovní, sportovní a soutěžní vozidla se zajímavými příběhy, modely nejrůznějších světových značek, představitelé výjimečných období historie. Prohlédněte si, exempláře v původním a renovovaném stavu, otevírající srdce malých i velkých milovníků motorismu.

Důstojnou protiváhu tradičních expozic vnímáme jako přirozenou snahu o pozvednutí objektů soukromé sběratelské vášně na živoucí doklady lidské touhy po dokonalosti, rychlosti a kráse. Takové, které by měly být na očích všem, kteří je mohou ocenit.

V prostředí galerie se mimo expozici konají i zajímavé přednášky, společenská setkání, tematické výstavy moderního umění i motoristické aukce. A jak jinak, bývá dějištěm startů soutěží klasických automobilů.

CARS & ART

Vnímat. Navrhovat. Tvořit. Pojmenovat. Podepsat. Inspirovat. Spojit.


Věříme, že klasické automobily a motocykly jsou výsledkem podobného procesu, jakým se tvůrčí inspirace mění v umělecké dílo. V rámci projektu Cars & Art proto za spolupráce s předními umělci a významnými partnery nacházíme srdeční spojení mezi světem motorismu a umění, která necháváme promlouvat skrze jedinečné instalace na zajímavých místech.

KONTAKT

OFFICE:
Na Okraji 335/42, Praha 6 - Veleslavín 162 00

SERVIS MODERNÍCH VOZŮ A PNEUSERVIS:
Podzemní garáže Blox,
Evropská 11, 160 00 Praha-Dejvice

SERVIS KLASICKÝCH VOZŮ A RENOVACE:
Prague Outlet, Ke Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice


Radek Pokorný
jednatel

pokorny@enginegroup.czNaděžda Horáková
office manager

+420 737 246 216
horakova@enginegroup.cz

Daniel Vávra
vedoucí prodeje

+420 739 420 467
vavra@enginegroup.cz


Petr Endl
vedoucí servisu klasických a mederních vozů, renovací a pneuservisu

+420 734 579 811
endl@enginegroup.cz